דיקור סיני, טיפול בכאב

במרכז לדיקור סיני קהילתי תל אביב מתמחים בטיפול במגוון סוגי הכאב כגון

כאבי גב, כאבים בברך, כאבי צוואר, כאב בפרק כף היד, דלקות פרקים, שיקום מפציעות, פציעות ספורט, כאבים חוזרים על רקע תנועתי בעבודה, על רקע בריאותי, מחלות ממושכות ועוד.. 
בנוסף לדיקור סיני טומן בחובו ייתרונות רבים נוספים.

למה כואב לנו ?

לעיתים בשל נפילה, פציעה, מצבי לחץ ממושכים או מחלות יכולה להיווצר חסימה בזרימת האנרגייה (צ'י) באזור מסויים בגוף שמובילה לכאב. במרבית המקרים הכאב חולף לאחר ההחלמה אך ישנם מצבים בהם הכאב אינו חולף ונשאר לזמן ממושך. 

איך דיקור סיני עובד ?

מדענים בעזרת MRI בדקו ומצאו כי דיקור סיני עובד יחדיו עם מערכת העצבים באופן ישיר על המח כאשר הוא נכנס למעגלים חוזרים של כאב ועושה מעיין "ריסטרט" למח ובכך מאפשר לתהליך ההחלמה להתחיל. ​

בנוסף דיקור סיני עוזר להפגת כאבים על ידי עירור ושחרור אנדרופינים בגוף ומרגיע את מערכת העצבים הסימפטטית, משרה שלווה ורוגע ומעצים את יכולת ההחלמה הטבעית של הגוף.

כיצד נראה הטיפול הראשון ?

הטיפול הראשון מתבצע יחד עם האבחון ראשוני. האבחון מתבצע על ידי שאלות על כלל מערכות הגוף, מבט על הלשון, בדיקת דופק וערכה לגבי התכנית הטיפולית המומלצת. במהלך הפגישה הראשונה מומלץ לשאול כל שאלה העולה בדעתכם על מנת להרגיש נוחות ובהירות לגבי משך התהליך הטיפולי ולאחר מכן יתבצע הטיפול.  בדרך כלל במקרי כאב משמעותיים בין טיפול אחד לשלושה טיפולים נצפה להטבה משמעותית. 

באילו כאבים אפשר לטפל בעזרת דיקור סיני ?

למאמרים המורחבים:

למה דיקור סיני ?

שלא כמו משככי כאבים הנוטים לטפל בהתבטאות הכאב בלבד, דיקור סיניאל מעבר לטיפול בכאב מתייחס לבריאותו ואיזונו הכללי של המטופל, לכן במרבית המקרים לאחר הצלחת הטיפול בהורדת הכאב, חשים שלווים מאוזנים בנושאים בריאותיים נוספים.

לכדורים ומככי כאבים לאורך זמן יתכנו תופעות לוואי שפוגעות בגוף בטטוח הארוך. הטיפול בדיקור סיני מונע שימוש במשככי כאבים ותופעות לוואי שעלולות להתלוות אליהן. 

דיקור סיני עוזר לטפל בתופעות נוספות שקשורות לכאב כמו לחץ ומתח, חרדה או קשיי שינה ומשרה שלווה ורוגע שעוזר בתהליך ההחלמה.

למרכז לדיקור סיני תל אביב הצלחות רבות ונסיון נרחב בטיפול בכלל סוגי הכאב, במידה וישנם כאבים שאינם מרפים, יש אור בקצה המנהרה. אפשר להפסיק את הכאב ולחזור לשגרת החיים.