דיקור סיני, טיפול בכאב

במרכז לדיקור סיני קהילתי תל אביב מתמחים בטיפול במגוון סוגי הכאב כגון

כאבי גב, כאבים בברך, כאבי צוואר, כאב בפרק כף היד, דלקות פרקים, שיקום מפציעות, פציעות ספורט, כאבים חוזרים על רקע תנועתי בעבודה, על רקע בריאותי, מחלות ממושכות ועוד.. 
בנוסף לדיקור סיני ישנם יתרונות רבים נוספים התורמים לבריאותך.

כיצד דיקור סיני מטפל בכאבים ?

לעיתים בשל נפילה, מכה, תנועה לא נכונה, אורך חיים מתוח, מחלות או מצב בריאותי ממושך, יכולה להיווצר חסימה בזרימת האנרגייה (צ'י) באזור מסויים בגוף אשר מובילה לכאב. הטיפול בדיקור הסיני שואף לאזן את זרימת האנרגייה באזורים אלו ובכך משחרר ומפיג את הכאב.

שלא כמו משככי כאבים הנוטים לטפל בהתבטאות הכאב בלבד, הרפואה הסינית בעזרת דיקור סיני מתייחסת לאדם כמכלול ושואפת לאיזונו באופן המוביל להפסקת הכאב בצורה ניכרת ולאורך זמן.

מדענים בעזרת MRI בדקו ומצאו כי דיקור סיני עובד יחדיו עם מערכת העצבים באופן ישיר על המח כאשר הוא נכנס למעגלים חוזרים של כאב וחולי ועושה מעיין "ריסטרט" למח ובכך מאפשר לתהליך ההחלמה להתחיל. 

בנוסף דיקור סיני עוזר להפגת כאבים על ידי עירור ושחרור אנדרופינים בגוף ומרגיע את מערכת העצבים הסימפטטית, באופן המשרה שלווה ורוגע ומעצים את יכולת ההחלמה הטבעית של הגוף.

כיצד נראה הטיפול הראשון ?

בתחילת הטיפול הראשון מתבצע אבחון של כלל מערכות הגוף, מבט על הלשון ובדיקת דופק ולאחר מכן תנתן הערכה לגבי התכנית הטיפולית. במהלך הפגישה הראשונה מומלץ לשאול כל שאלה העולה בדעתכם על מנת להרגיש נוחות ובהירות לגבי משך התהליך הטיפולי ולאחר מכן יתבצע הטיפול.  בדרך כלל בין טיפול לשלושה טיפולים נצפה להטבה משמעותית.

למרכז לדיקור סיני קהילתי בתל אביב ידע ונסיון בטיפול בכלל סוגי הכאב.

למאמרים המורחבים:

אם אתם סובלים מכאבים חוזרים שמשבשים את איכות החיים ואין כל סימן להחלמה, יש דרך טבעית אחרת. אפשר לחזור להרגיש טוב ולהפסיק את כאב. המרכז לדיקור סיני תל אביב.