דיקור סיני, טיפול בכאב

במרכז לדיקור סיני קהילתי תל אביב מתמחים בטיפול במגוון סוגי הכאב כגון

כאבי גב, כאבים בברך, כאבי צוואר, כאב בפרק כף היד, דלקות פרקים, שיקום מפציעות, פציעות ספורט, כאבים חוזרים על רקע תנועתי בעבודה, על רקע בריאותי, מחלות ממושכות ועוד.. 
בנוסף לדיקור סיני ישנם יתרונות רבים נוספים.

למה כואב לנו ?

לעיתים בשל נפילה, פציעה, מצבי לחץ ממושכים או מחלות יכולה להיווצר חסימה בזרימת האנרגייה (צ'י) באזור מסויים בגוף שמובילה לכאב. במרבית המקרים הכאב חולף לאחר ההחלמה אך ישנם מצבים בהם הכאב אינו חולף ונשאר לזמן ממושך. הטיפול בדיקור הסיני מאזן את זרימת האנרגייה בגוף ובכך משחרר ומפיג את הכאב.

איך דיקור סיני עובד ?

מדענים בעזרת MRI בדקו ומצאו כי דיקור סיני עובד יחדיו עם מערכת העצבים באופן ישיר על המח כאשר הוא נכנס למעגלים חוזרים של כאב וחולי ועושה מעיין "ריסטרט" למח ובכך מאפשר לתהליך ההחלמה להתחיל. ​

בנוסף דיקור סיני עוזר להפגת כאבים על ידי עירור ושחרור אנדרופינים בגוף ומרגיע את מערכת העצבים הסימפטטית, משרה שלווה ורוגע ומעצים את יכולת ההחלמה הטבעית של הגוף.

כיצד נראה הטיפול הראשון ?

הטיפול הראשון כולל בתוכו אבחון וטיפול. האבחון מתבצע על ידי שאלות על כלל מערכות הגוף, מבט על הלשון ובדיקת דופק, לאחר מכן ניתנת הערכה לגבי התכנית הטיפולית. במהלך הפגישה הראשונה מומלץ לשאול כל שאלה העולה בדעתכם על מנת להרגיש נוחות ובהירות לגבי משך התהליך הטיפולי ולאחר מכן יתבצע הטיפול.  בדרך כלל במקרי כאב בין טיפול לשלושה טיפולים נצפה להטבה משמעותית.

באילו כאבים אפשר לטפל בעזרת דיקור סיני ?

למאמרים המורחבים:

מדוע דווקא דיקור סיני ?

שלא כמו משככי כאבים הנוטים לטפל בהתבטאות הכאב בלבד, דיקור סיני מתייחס בנוסף לבריאותו ואיזונו הכללי של המטופל, ובשל כך לאחר הצלחת הטיפול בהורדת הכאב לרוב חשים מאוזנים בנושאים בריאותיים נוספים.

דיקור סיני מונע בשימוש בכדורים ומשככי כאבים אשר להם לאורך זמן ייתכנו תופעות לוואי.

דיקור סיני עוזר לטפל בתופעות נוספות שקשורות לכאב כמו לחץ ומתח, חרדה או קשיי שינה ולהשרות שלווה ורוגע מה שעוזר בתהליך ההחלמה.

למרכז לדיקור סיני תל אביב נסיון נרחב ומוצלח בטיפול בכלל סוגי הכאב, במידה וישנם כאבים שאינם מרפים, יש אור בקצה המנהרה. צרו קשר והתחילו לחזור לשגרת החיים.