דיקור סיני, טיפול בכאב

אתם כבר לא יודעים לאן לפנות והכאב אינו מרפה ? יש אור בקצה המנהרה
במרכז לדיקור סיני קהילתי תל אביב מתמחים בטיפול במגוון סוגי הכאב כגון

כאבי גב, כאבים בברך, כאבי צוואר, כאב בפרק כף היד, דלקות פרקים, שיקום מפציעות, פציעות ספורט, כאבים חוזרים על רקע תנועתי בעבודה, על רקע בריאותי, מחלות ממושכות ועוד.. 
בנוסף לדיקור סיני ישנם יתרונות רבים נוספים התורמים לבריאותך.

למה כואב לנו ?

לעיתים בשל נפילה, פציעה, מצבי לחץ ממושכים או מחלות יכולה להיווצר חסימה בזרימת האנרגייה (צ'י) באזור מסויים בגוף שמובילה לכאב. במרבית המקרים הכאב חולף לאחר ההחלמה אך ישנם מצבים בהם הכאב אינו חולף ונשאר לזמן ממושך. הטיפול בדיקור הסיני מאזן את זרימת האנרגייה בגוף ובכך משחרר ומפיג את הכאב.

איך דיקור סיני עובד ?

האמת זה דיי פשוט. שלא כמו משככי כאבים הנוטים לטפל בהתבטאות הכאב בלבד, דיקור סיני מתייחס להורדת הכאב אך מעבר לכך לבריאותו ואיזונו הכללי ובשל כך לאחר הפסקת הכאב לרוב חשים בשיפור בריאותי כללי.

מדענים בעזרת MRI בדקו ומצאו כי דיקור סיני עובד יחדיו עם מערכת העצבים באופן ישיר על המח כאשר הוא נכנס למעגלים חוזרים של כאב וחולי ועושה מעיין "ריסטרט" למח ובכך מאפשר לתהליך ההחלמה להתחיל. ​

בנוסף דיקור סיני עוזר להפגת כאבים על ידי עירור ושחרור אנדרופינים בגוף ומרגיע את מערכת העצבים הסימפטטית, משרה שלווה ורוגע ומעצים את יכולת ההחלמה הטבעית של הגוף.

כיצד נראה הטיפול הראשון ?

הטיפול הראשון כולל בתוכו אבחון וטיפול יחדיו. מתבצע אבחון של כלל מערכות הגוף, מבט על הלשון ובדיקת דופק ולאחר מכן תנתן הערכה לגבי התכנית הטיפולית. במהלך הפגישה הראשונה מומלץ לשאול כל שאלה העולה בדעתכם על מנת להרגיש נוחות ובהירות לגבי משך התהליך הטיפולי ולאחר מכן יתבצע הטיפול.  בדרך כלל בין טיפול לשלושה טיפולים נצפה להטבה משמעותית.

באילו כאבים אפשר לטפל בעזרת דיקור סיני ?

למאמרים המורחבים:

מדוע דווקא דיקור סיני ?

האמת זה דיי פשוט. שלא כמו משככי כאבים הנוטים לטפל בהתבטאות הכאב בלבד, דיקור סיני מתייחס להורדת הכאב אך מעבר לכך לבריאותו ואיזונו הכללי של המטופל, ובשל כך לאחר הפסקת הכאב לרוב חשים מאוזנים ובריאים יותר

דיקור סיני עוזר לטפל בתופעות נוספות שקשורות לכאב כמו לחץ ומתח, חרדה או קשיי שינה ולהשרות שלווה ורוגע. ובמידה וישנם נושאים בריאותיים נוספים הטיפול בהחלט יכול לסייע.