דיקור סיני לכאבי ראש

אבחנה נכונה לטיפול בדיקור סיני לכאבי ראש

ברפואה סינית אבחנה היא כל העניין, בכאבי ראש כמו בכל בעיה בריאותית אחרת הרפואה הסינית שואפת להביא את הגוף לידי איזון. הבנת אופן האיזון מתבצעת על ידי שאלות מנחות על כאבי הראש כמו אופי הכאב, ומיקומו: ברכות ? בקצה הראש ? באזור המצח ?  נבדוק מתי הנטייה לכאבי הראש להופיע, בבוקר ? בלילה ? בעייפות ? במאמץ ? יחד עם זאת נתייחס למה מקל או מחמיר את כאבי הראש. מעבר לכך תשאלו שאלות מנחות על כלל מערכות הגוף, מבט על הלשון ואבחנת דופק, זאת על מנת להבין את הבסיס לחוסר האיזון בין מערכות הגוף השונות ממנו התפתחו כאבי ראש.  

מטרת הטיפול בדיקור סיני לכאבי ראש

המטרה בטיפול בדיקור סיני הינה לאזן את הגוף באופן בו מערכות הגוף יחזרו לתפקד במצב נכון ובריא באופן בו כאבי הראש יפסקו ומעבר לכך במידה והינם חוזרים, לא יגיעו יותר.

כמה טיפולים בדיקור סיני צריך לכאבי ראש ?

במידה ואתם סובלים מכאבי ראש מזה שנים ייתכן כי תראו תוצאות משמעותיות כבר לאחר 2 -3  טיפולים אך על מנת לבסס את האיזון מחדש ייתכנו כ 3  טיפולים נוספים. במידה וכאב הראש הינו חדש והופיע לאחרונה, ניתן להניח כי כבר לאחר שתי טיפולים תחוו הקלה משמעותית. במקרים עיקשים של שנים ייתכן בין 6 - 10 טיפולים יידרשו.

מהלך בדיקור סיני לכאבי ראש

עיקר שיטת הטיפול בדיקור סיני עבור כאבי ראש מתבצע על ידי החדרת מחטים דקיקות (וכמעט אינם מורגשות כלל) לאורך צמתים מרכזיות של ערוצי אנרגיה בגוף, וויסות אותם ערוצים על מנת להחזיר את האיזון.

מרבית המטופלים מדווחים על תחושות נעימות במהלך השכיבה שכן תהליך ההחלמה החל.

במידה ואתם סובלים מכאבי ראש, שבעתם מנטילת כדורים, ואתם מעוניינים בדרך טבעית ויעילה המעודדת את מנגננוי הריפוי הטבעיים של הגוף לרפא את עצמו, וכל זאת באווירה מאפשרת ונעימה , המרכז לדיקור סיני קהילתי בתל אביב בשבילכם.