דיקור סיני לכאבים בכף הרגל

כאבים בכף הרגל הינם סוג רחב לכלל סוגי הכאב במקורם בכף הרגל, הסיבות לכאב בכף הרגל יכולות להיות מגוונות החל מפציעה, פעילות יתר, היכולה לגרום לדרבן או תנאים אשר גורמים לדלקתיות של עצמות, גידים או רצועות בכף הרגל הגורמים לכאב. כאבי פרקים הינם גם כן גורם שכיח לכאבים בכף הרגל. פגיעה עצבית יכולה לגרום לכאב חזק ושורף או לתחושת נמלול ועקצוץ הנקראת נוירופתיה פריפריאלית. 
 

דיקור סיני הינו כלי יעיל ואפקטיבי כבר אלפי שנים בטיפול בכאבים בכף הרגל במיוחד במקרים בהם הרפואה הקונבנציונית לא הובילה לתוצאות המיוחלות ומתבטא בהורדת הכאב, הפסת נטילת משככי כאבים, המנעות מניתוחים ובטיפול בגוף בצורה מערכתית באופן המעודד את תהליך ההחלמה .

אבחנה נכונה לטיפול בדיקור סיני לכאבים בכף הרגל

בטיפול בדיקור סיני לכאבים בכף הרגל, נעמוד על מיקום הכאב, אופי הכאב, מה גורם להחמרה או לחלופין להקלה בכאב. על מנת להבין את הבסיס לחוסר האיזון שגורם לכאב להופיע.

טיפול בדיקור סיני לכאבים בכף הרגל

בהגיעך לטיפול בפעם הראשונה נעמוד על סוג הכאב, אופי הכאב, ומיקומו, לאחר מכן ישאלו שאלות כלליות על כלל מערכות הגוף, מבט על הלשון, ואבחנת דופק, כל זאת על מנת לאבחן את הבסיס לחוסר האיזון אשר בגינו מופיעים הכאבים. לאחר מכן נתנן הערכה לגבי כמות ותדירות הטיפולים הנדרשים ויתבצע הטיפול.
הטיפול מתבצע ל ידי מחטים דקיקות וכמעט שאינם מורגשות ומטרתו להפסיק את הכאב על ידי איזון הגוף, דבר אשר לעיתים רבות מוביל לתחושת איזוןן כללי של הגוף והנפש כאשר המטרה המרכזית הינה לחזור לשגרת חייכם ללא כאבים.
המרכז לדיקור סיני מטפל כבר שנים בהצלחה בכאבים בכף הרגל.