דיקור סיני כאבי צוואר

דיקור סיני, מטפל ביעילות במגוון סוגי הכאב בינהם כאבי צוואר ושלל בעיות אורטופדיות. 

כאבי צוואר יכולים לנוע מחוסר נוחות קלה עד כאב רב והגבלה ממשית בתנועה.

הסיבות לכאבי צוואר מגוונות ויכולות לנוע ממתח נפשי, תנועה לא נכונה, , תנוחת עבודה או שינה לא נכונה, נפילה, פציעה או טראומה.

אבחנה נכונה לטיפול בדיקור סיני לכאבי צוואר

בטיפול בדיקור סיני לכאבי צוואר, נעמוד על מיקום הכאב, אופי הכאב, מה מקל או מה מחמיר על הכאב, האם הכאב דוקר, עמום, מפושט, ממוקד, יחד עם נתונים נוספים על שאר מערכות הגוף, נעמוד על בסיס חוסר האיזון.

מה זה דיקור סיני ?

דיקור סיני הינה שיטת טיפול עתיקה שמקורה בסין במהלכה מוחדרים מחטים דקיקות בנקודות הנמצאות לאורך ערוצי זרימת אנרגייה, הדיקור יתבצע בנקודות הקרובות למקור הכאב, וגם בידיים וברגלייים לאורך הערוץ שהינו מקור הכאב ותפקידו הינו לשחרר חסימות ולאפשר זרימת אנרגייה חפשית בגוף.

טיפול בדיקור סיני לכאבי צוואר

טרם הטיפול בדיקור סיני יתבצע תשאול של כלל מערכות הגוף על מנת לקבוע את בסיס חוסר האיזור, לרוב כאבי צוואר הינם על רקע תקיעות בערוצי זרימת האנרגייה בצוואר, אך ייתכנו כאבים בשל סיבות פנימיות נוספות אותם נבדוק במהלך התשאול. 

לאחר מכן נתחיל את הטיפול. בדרך כלל נדרשים מספר טיפולים על מנת לאפשר שינוי משמעותי וארוך טווח, אך במקרים רבים ניתן לחוש בשיפור כבר לאחר מספר טיפולים. 

במידה ואתם סובלים מכאבי צוואר ומעוניינים בדרך טבעית יעילה ופשוטה אין כל צורך לסבול את הכאב, ניתן לחזור לשגרת החיים בדרך טבעית ופשוטה.