דיקור סיני לכאבים בלתי מוסברים

אנשים המגיעים לטיפול בדיקור סיני לכאבים מגיעים לאחר שהיו אצל רופאים, עשו את כל הבדיקות האפשריות ועדיין לא מצאו סיבה רפואית למקור הכאב או שמעוניינים בדרך טבעית והפסקת הכאב, ונטילת משככי כאבים.
כאבים בלתי מוסברים יכולים להופיע בהדרגתיות ולאורך שנים או בפתאומיות וללא כל התראה מוקדמת ומסיבות שונות ומקומות שונים בגוף כמו כאבים כמו כאבים בחזה, כאבים בבטן ובמערכת העיכול, כאבים בלתי מוסברים באגן, כאבי ראש, כאבי גב, כאבים בכף הרגלכאבי פרקים, כאבי שרירים, כאבים במתן שתן, כאבים בגוף מלחץ נפשי, כאבים נודדים בגוף ועוד..

איך דיקור סיני יכול לעזור לכאבים בלתי מוסברים ?

אין כל צורך בבדיקות רפואיות על מנת להקל ולהפיג כאב, הרפואה הסינית רואה את האדם כמכלול אחד שלם ומחפשת את חוסר האיזון שהוביל לכאב להופיע, ברגע שמושג האיזון סבירות גבוהה כי הכאבים חולפים לכשעצמם. הרפואה הסינית מסתכלת על גוף האדם בצורה אחרת, לכל אדם הסובל מכאבים ישנו חוסר איזון מעט שונה.

על ידי מספר שאלות פשוטות על מערכות הגוף יחד עם אבחנת דופק ומבט על הלשון ניתן להבין את שורש חוסר האיזון שגורם לכאבים להופיע.

 

ייתרונות דיקור סיני לכאבים בלתי מוסברים

  • אפשרות להורדת כדורים נגד כאבים

  • איזון הגוף בצורה הרמונית

  • טיפול אישי המתמקד באדם ובגורמים לכאב באופן אשר יגרום לכאב לא להופיע יותר

  • החזרת האיזון לגוף ולנפש

  • ללא תופעות לוואי

אייך הדיקור הסיני מתבצע ?

הדיקור נעשה על ידי מחטים דיקוקות אשר כמעט ואינם מורגשות כלל.  נקודות הדיקור נמצאות לאורך ערוצי זרימת אנרגייה בגוף, במקומות שונים ויכולות להיות רחוקות ממקום הכאב או במקום הכאב עצמו, זמן הדיקור הינו כ 25 - 30 שעה לערך, ומרגישים לעיתים זרימה של אנרגייה בגוף במהלך הטיפול. במידה והכאב הינו כאב קצר מועד לרוב מספר טיפולים יכולים לפתור את הבעיה, במידה הואכבים הינם כאבים ממושכים סביר להניח כי יהייה צורך בסדרה ב 6 - 10 טיפולים על להגיע לתוצאה משמעותית הנמשכת לאורך זמן.

האם דיקור סיני לכאבים בלתי מוסברים יכול לעזור ?
מהנסיון שנצבר במרכז לדיקור סיני תל אביב, בהחלט ניתן להפיג את כאבים  ולאפשר חזרה לשגרת החיים