סוגי טיפולים

אל מעבר לדיקור סיני ייתכן שימוש במספר שיטות המשלימות את הטיפול אל עבר ריפוי הגוף והנפש

דיקור סיני

על פי הרפואה הסינית ישנם ערוצי אנרגיה לאורך הגוף, כאשר לכל ערוץ אנרגיה מקושר איבר פנימי, לכל איבר (טחול,כבד,לב,כליות,ראות ועוד..) אל מעבר לתפקודו הפיזי מקושרת תכונה המשפיעה על מצב רגשי מסויים. זרימת האנרגיה התקינה לאורך ערוצים אלו הינה מדד לבריאותו של האדם. במקרה של חוסר זרימה יכולה להיווצר תקיעות בערוץ עצמו, באיבר המקושר אליו או לחלופין במספר איברים במקביל, דבר המשפיע על מצבו הפיזי והנפשי של המטופל. דיקור סיני מתבצע בנקודות בצמתים אסטרטגיות לאורך ערוצים אלו ומאפשר לזרימת האנרגייה בגוף להתאזן ולהתחדש.

קראו עוד..

מרשם צמחי מרפא

תורת צמחי המרפא הסינים כמו הדיקור סיני הינה בת אלפי שנים, מקור שימושם הינו הרבה לפני המחקרים המערביים אשר הוכיחו את יעלותם, לרפואת צמחי המרפא הסינים ישנו ייתרון בכך שהינם אלפי שנים בשימוש ותיעוד ועל כן הינם יעילים במיוחד.   למרכז לדיקור סיני ידע ונסיון נרחב בהרכבת פורמולות צמחי מרפא אישיות.

קראו עוד..

שיאצו וטווינא


שיאצו הינו טכניקת מגע עתיקת יומין אשר פותחה ביפן המבוססת על עקרונות הרפואה הסינית.  עיקר הטיפול הינו לחיצות על נקודות לאורך ערוצי אנרגייה בגוף, כאשר מטרתה הינה תמיכה והשריית שלווה ,רוגע, ועידוד אנרגיית הגוף לחזור למצבה הטבעי.

טווינה הינה למעשה הפיזיותרפיה הסינית המבוססת בעיקר על הנעות של איזורים בגוף על מנת ליצור תנועה ושחרור.

במידת הצורך הטיפול מתבצע טרם הטיפול בדיקור סיני על מנת להכין את הגוף לריפוי מלא ומאפשר.

יעוץ תזונתי

תזונה הינה אחת הדרכים להבאת בריאות על פי הרפואה הסינית. כאשר הטיפול בדיקור סיני משתלב עם תזונה נכונה עצמת הטיפול גדלה. ישנה אפשרות אל מעבר לטיפול לבדוק ביחד כיצד ניתן בעזרת שינויים קלים להקל על הגוף להבריא ולפתח שיפור באורח החיים.

במה מטפלים

video.png
play-circle-fill.png

"

ליאת

"אני ממליצה לכל מי שסובל ללכת לשחרר את הכאב אצל עודד"

"הוא פשוט ידע לגעת בדיוק במקומות שבהם היה שם את הלחץ..  בדקות ספורות הוא הצליח להכניס שלווה ורוגע לאזור"