מידע להעצמת איכות הטיפול

ברוכות וברוכים הבאים
מרוכז כאן מעט מידע לגבי התהליך הטיפולי ומספר דברים שמומלץ לדעת על מנת שתוכלו להפיק את המיטב מהטיפול.


הגעה

כתובת המקום הינה יעבץ 30 תל אביב.

הכניסה אינה מהכניסה הראשית אלה משמאל למבנה בקומת קרקע, דלת זכוכית מצד שמאל. במידה והדלת סגורה מוזמנים לפתוח, להיכנס ולהמתין בחדר ההמתנה.

כיצד נראה הטיפול הראשון

בתחילת הטיפול הראשון על מנת לבסס אבחנה בראי הרפואה הסינית, תשאלו שאלות על כלל מערכות הגוף, מערכת העיכול השתן, שינה, תחושות חום, תחושות צמא ושלל דברים נוספים הקשורים למערכות הגוף, נסתכל על הלשון ותתבצע בדיקת דופק. מטרת השאלות הינה לדייק באבחנה עבורכם, ככל שנשים לב ביחד לדקויות של מערכות אלו איכות הטיפול תצמח.
לאחר מכן תנתן לכם הערכה של התכנית הטיפולית, מומלץ בשלב זה לשאול כל שעולה בדעתכם כדי לחוש בהירות לגבי התכנית הטיפולית. 

הטיפול עצמו
מהות הטיפול הינה דיקור סיני עם מחטים דקיקות כשערה שכמעט ואינם מורגשות, יתכן כי תחושו דקירה קלילה אך ממש מיד לאחר מכן התחושה נעלמת ונשארים עם תחושה נעימה של אנרגייה בגוף. מומלץ להיות בתקשורת עם המטפל ולידע כיצד אתם מרגישים. טיפול טוב היינו בחירת הנקודות המתאימות על ידי אבחנה מקצועית, יחד עם זאת לתחושת הנינוחות שלכם מהטיפול תתכן השפעה חיובית. לאחר מכן תשכבו עם המחטים כ 25 דקות לערך בהם המחטים מניעות אנרגיה בגופכם.
ככל שתשומת ליבנו תתרכז בתהליך הטיפולי כך איכות הטיפול נוטה לעלות. מומלץ לכבות את הטלפון טרם תחילת הטיפול. 

 

תזמון ההגעה
אנחנו מתחייבים לאפשר את הטיפול האיכותי והמקצועי עבורכם, אנא הקפידו להגיע בזמן. במידה וזאת הפעם הראשונה שלכם אפשרו לעצמכם את המרווח של הגעה כ 10 דקות לפני להתארגנות ולמציאת המקום.

 

במידה וישנו שינוי או ביטול במהלך הטיפולים, אנא הודיעו על כך כ 24 שעות מראש על מנת להימנע מחיוב.

 

התהליך הטיפולי

מהות הרפואה הסינית הינה וויסות הגוף והנפש ועידוד מנגנוני הריפוי הטבעיים שנמצאים בגוף, בשל כך נדרשים בדרך כלל מספר טיפולים. כדי להיווכח בתוצאות הטיפוליות מומלץ להגיע בתדירות המומלצת.

כל שנשאר לכן/לכם לעשות הוא להגיע ולהינות מהפרות שיש לרפואה הסינית להציע.
אתן/ם בידיים טובות, שיהייה בהצלחה. 

IMG-20201229-WA0002.jpg
Captureבסב.JPG
Image by Guille Álvarez