דיקור סיני ללחץ ומתח

באורח החיים האינטנסיבי שרובינו חיים לחץ ומתח הינם דבר דיי נפוץ אשר רובינו נתקלים בו לאורך תקופות מסויימות בחיינו. 

הריי הכל נמצא מסביב, חדשות, עבודה, זוגיות, קשרים חברתיים, ילדים, הורים והרשימה עוד ארוכה...

לחץ ומתח בראי הרפואה הסינית בכלל ודיקור סיני בפרט

הרפואה הסינית רואה את גוף ונפש האדם בכפיפה אחת, כמכלול הוליסטי אחד שלם.

על פי הרפואה הסינית זרימה היא כל העניין, תארו לכם נהר שזורם בצורה טבעית, כאשר ללא הכנה מוקדמת ערוץ הנחל נסתם, מה יקרה ? סביר להניח שהנהר יעלה על גדותי ויגרום נזק לכל מה שהוא מציף.

לגבי זרימת הרגשות באדם המצב דיי דומה, כאשר אנו נתקלים בסיטואציה בה אנחנו לא מבטאים את עצמינו, רגשותינו אינם מבוטאים בצורה חפשית וטבעית כלפי הסביבה, נוצר סתימה/סכר, שיכול להוביל את האנרגייה לזרום לנתיבים שאינם מתוכננים, שהינם בעיקר המקור ללחץ ומתח, זה יכול להתבטא על ידי דפדוף חסר שקט בטלפון, על ידי התפרצות כעס ללא תשומת לב, והמנעות מהחיים באופן כללי.

דיקור סיני כיצד זה עובד ?

הדיקור הסיני מתבצע על ידי דיקור עם מחטים דקיקות לאורך ערוצי אנרגיה בגוף, בצורה שמווסתת את זרימת האנרגייה הטבעית של הגוף ומחזירה לו את איזונו. דיקור סיני מהווה כלי תומך ועוזר להתמודדות עם מצבי לחץ ומתח ויכול למנוע בטרם עת מצבים כדיכאון וחרדה.

אין כל צורך להמתין למצב מסויים, או משבר על מנת לפנות לדיקור סיני עבור לחץ ומתח, שכן הטיפול משמש כגורם תומך ומסייע המאפשר לרגשות לזרום באופן טבעי ולהשרות שלווה ורוגע, ובכך לפתוח פתח להבנה, ידיעה והתקדמות עם זרם החיים על מה שהם מהווים באופן יעיל, מאתגר ומהנה כאחד.

במידה ואתם מתמודדים עם תקופה בה לחץ ומתח נוכחים, דיקור סיני הינה דרך פשוטה ונפלאה לעבור תקופה זו.

מפת האתר
footerLogo.png