דיקור סיני ללחץ נפשי

בחברה המעודדת הישגיות בה אנו חיים ישנם לא מעט גורמים המעודדים לחץ ומתח: עבודה, משפחה, נורמות חברתיות, פרסומות, חדשות ועוד... במרכז לדיקור סיני תל אביב, תחום הנפש יקר לליבינו, וכך יוצא כי מטופלים המגיעים לטיפול בנושאים בריאותיים מסויימים אוהבים לאחר ההחלמה להגיע לטיפול כל תקופה מסויימת לתחזוקת הנפש, פשוט כי זה מרגיש טוב.

לחץ נפשי בראי הרפואה הסינית בכלל ודיקור סיני בפרט

הרפואה הסינית מתבוננת בגוף ונפש האדם בכפיפה אחת, כמכלול הוליסטי אחד שלם.

על פי הרפואה הסינית זרימה היא כל העניין, תארו לכם נהר שזורם בצורה טבעית, כאשר ללא הכנה מוקדמת ערוץ הנחל נסתם, מה יקרה ? סביר להניח שהנהר יעלה על גדותי ויגרום נזק לסביבתו.

לגבי זרימת הרגשות באדם המצב דיי דומה, כאשר אנו נתקלים בסיטואציה בה אנחנו לא מבטאים את עצמינו בצורה חפשית וטבעית כלפי הסביבה, נוצרת סתימה/סכר, שיכול להוביל את האנרגייה לזרום לנתיבים שאינם מתוכננים, שהינם בעיקר המקור ללחץ ומתח, זה יכול להתבטא על ידי דפדוף חסר שקט בטלפון, אכילה יתרה, כעס בלתי נשלט, מערכות יחסים שאינם מועילות והמנעות מהחיים באופן כללי היכולים להוביל בהמשך לחרדה ודיכאון.

דיקור סיני אייך זה עובד ?

בדיקור סיני על פי עקרונות הרפואה הסינית איזון זה כל העניין, במהלך הטיפול נשאף לאזן את זרימת האנרגייה בגוף. לכל אחת ואחד שמגיע למרכז יכולים להיות סיבות מגוונות והשפעות שונות שהובילו ללחץ נפשי להיווצר.  על ידי שאילת שאלות על כלל מערכות הגוף, מבט על הלשון יחד עם אבחנת דופק נוכל להבין את בסיס חוסר האיזון ולהתאים את הטיפול אישית עבורו.
הטיפול אורך כשעה, במהלכו מוחדרים מחטים דקיקות כשמעט ואינם מורגשות המווסתות את אנרגיית הגוף. ישנם מטופלים המדווחים על תחושת זרימה ורוגע במהלך הטיפול אשר נמשכים לאורך היום ולאחריו.

יתרונות הדיקור הסיני לטיפול בלחץ נפשי

במצבי לחץ נפשי אין כל צורך להמתין למצב מסויים או משבר על מנת לפנות לדיקור סיני, הטיפול משמש כגורם תומך ומסייע המאפשר לרגשות לזרום באופן טבעי ולהשרות שלווה ורוגע.

במידה ואתם מתמודדים עם תקופה בה לחץ ומתח נוכחים, דיקור סיני הינה דרך פשוטה ונפלאה לעבור תקופה זו.

מפת האתר
footerLogo.png