חוזרים לחיות
דיקור סיני אחרי קורונה


לאחר שהחלימו מקורונה אנשים רבים מכל טווח הגילאים עלולים לחוות תופעות שנמשכות לתקופה ממושכת ומורידות את איכות החיים.
התופעות הנפוצות לאחר החלמה מקורונה הינם קוצר נשימה, שיעול עקשני עם כאבי גרון, ליחה רבה המקשה על הנשימה ובעיות כלליות במערכת הנשימה
אבדן חוש טעם וריח, חרדה, נימול ועקצוץ בידיים או ברגליים, רגישות של המערכת החיסונית, קשיים במתן שתן בעיות ב
מערכת העיכול, נדודי שינה, דיכאון ועוד..

טיפולי דיקור סיני מבוססים על רפואה סינית בת אלפי שנות נסיון ומאפשרים טיפול אפקטיבי ויעיל לטיפול בתסמינים אחרי קורונה באמצעות אבחון של מקור חוסר האיזון ואיזונו.
לאור הנסיון שהצטבר בטיפול באנשים שחוו תסמינים לאחר הקורונה אפשר לקבוע שדיקור סיני יעיל בטיפול אחרי קורונה, הטיפול מקל את התסמינים עד העלמתם ומאפשר לחזור לשגרת החיים.

 

כיצד נראה טיפול בדיקור סיני
כדי להבין את שורש חוסר האיזון ומה מפריע כעת לשגרת החיים ומצריך טיפול ראשוני יתבצע אבחון מקיף הכולל שאלות על כלל מערכות הגוף יחד עם מבט על הלשון ואבחנת דופק, וייד לאחר מכן באותו מפגש יתחיל הטיפול. הטיפול כולל החדרת מחטים סטריליות ודקיקות שכמעט ואינן מורגשות בנקודות לאורך מרידיאנים (ערוצי זרימת אנרגיה) בגוף. לאחר מכן תשכבו לכ 25 – 30 דקות על מיטת הטיפולים, שם הקסם קורה. ייתכן כי תחושו תחושות נעימות של זרימת אנרגיה בגוף.

כמה טיפולי דיקור סיני צריך על מנת לחזור לשגרה אחרי קורונה ?
דיקור סיני מווסת את זרימת האנרגיה בגוף ומעודד את תהליכי הריפוי הטבעיים. בדרך כלל נדרשים שני טיפולים בשבוע בשבוע או בשבועיים הראשונים ולאחר מכן נרד לפעם בשבוע עד פעם בשבועיים בהתאם לקצב ההחלמה. מהנסיון שנצבר במרכז לדיקור סיני תל אביב אפשר להגיד כי ישנו צורך של בין 6 ל 10 טיפולים כדי להגיע לתוצאה משמעותית לארוכת טווח.
מעבר לכך דיקור סיני כדרך שמאזנת את הגוף והנפש, טומנת בחובה ייתרונות נוספים שמשפרים את איכות החיים.
במידה ואתם סובלים מבעיות בעקבות מחלת הקורנה או לאחר החיסון מקורונה, ומעוניינים בדרך טבעית ויעילה לטיפול היכן שלרפואה המערבית אין מה להציע צרו קשר כעת.