דיקור סיני לקשיי שינה

נדודי שינה  (אינסומניה) הינם אחת התופעות השכיחות בקצב החיים הנוכחי. לא מעט מן המטופלים המגיעים למרכז לדיקור סיני חווים לילות ללא שינה או עם שינה לא מספקת אשר בעקבותיה קמים עייפים ומותשים.

במאמר זה נסקור את הפרעות השינה ברפואה הסינית ובדיקור סיני והדרכים לטפל בהפרעות שינה בדיקור סיני.

כדורי שינה

הרפואה הקונבנציונלית ממליצה בעיקר על נטילת כדורי שינה, ישנם מקרים לא מעטים של אנשים הנוטלים  כדורים אלו החווים תופעות לוואי של התמכרות, ישנוניות ואפטיות , בלבול ודיכאון.

מבחינת הרפואה הסינית הכבד הינו האיבר שאחראי על אכסון סינון ורענון הדם בזמן השינה.  למרבית כדורי השינה ישנה נטייה להרדים לא רק את האדם, אלא עוד מערכות בגוף ובינהן הכבד, דבר המשפיע על איכות סינון הדם בזמן השינה. ישנם מקרים מרובים שאדם הנוטל כדורי השינה מצליח להירדם מספר שעות הגיוני, אך מתעורר עייף וללא מצב רוח מפני ש"איכות" השינה לא היתה מייטבית.

דיקור סיני לנדודי שינה 

ברפואה הסינית פונים אל שורש הבעיה לדוגמא לחץ או מתח, תזונה, על רקע של חולשת הגוף, ועוד שלל גורמים אפשריים מהם סובל המטופל. בדיקור סיני להפרעות שינה מתבצע תשאול מקיף של כלל מערכות הגוף, מבט על הלשון ואבחנת דופק, לאחר מכן נקבעת תכנית טיפולית בה יומלץ מספר הטיפולים הנדרש. הדיקור מתבצע על פני נקודות האסטרטגיות בגוף ומווסת את זרימת האנרגייה בגוף על מנת לאפשר את האיזון המתבקש  ולהגיע לידי שינה טבעית עמוקה ומתוקה.

ייתרונות הטיפול בדיקור סיני לקשיי שינה

  • טיפול בדרך שמסתכלת אל מעבר לבעיה עצמה ומאפשרת איזון נכון של הגוף

  • אפשרות למנוע את הבעיה מחזרתה

  • על ידי איזון הגוף באופן כולל, בעיות נוספות שייתכן שקיימות משתפרות בצורה ניכרת

  • דיקור סיני הינו כלי טבעי ויעיל להשריית שלווה ורוגע ומאפשר מנוחה משגרת החיים ויכולת להיטען באנרגיות מחודשות.

במרכז לדיקור סיני תל אביב מטפלים בהפרעות שינה בצורה מיטבית. במידה וישנו רצון לטפל בבעיה מהשורש, מהמקור, בדרך טבעית שמאזנת את הגוף ומחזירה לו את היכולת לישון בצורה טבעית או לחלופין רצון להפסיק ליטול כדורים. דיקור סיני בהחלט מומלץ ככלי יעיל, טבעי, מאזן ואפקטיבי.

מפת האתר