כיצד מומלץ לבחור מטפל בדיקור סיני

עודכן ב: 23 דצמ 2019

איזה מטפל לבחור ? אייך אדע לאן ללכת לטיפול ?

על מנת לאפשר לעצמינו את הטיפול המיטיב ביותר עבורנו, בבואנו לבחור מטפל ברפואה סינית ובדיקור סיני, תשומת לב לכמה נושאים יכולה להעלות את אפקטיביות הטיפולים באופן משמעותי.


נסיון טיפולי כדאי לוודא כי המטפלים אליהם אתם הולכים לטיפול הינם מוסמכים על ידי איגוד הרפואה הסינית בישראל. ישנם הרבה אנשים המעידים על עצמם כמטפלים בדיקור סיני, ולא עברו את המסלול המלא של רפואה סינית. רפואה סינית הינה רפואה שלמה בסין אותה לומדים בארץ כ 4 שנים ולאחר מכן מתמחים, זאת לפני ההתלמדות והידע הנצבר לאורך השנים.


מחיר

בדרך כלל טיפולי דיקור סיני נבנים באופן מצטבר ועל כן כאשר ישנו צורך במספר טיפולים שווה לקחת את העלויות בחשבון ולשאול להערכת המטפל בשיחה הטלפונית כמה טיפולים לדעתו תצטרכו ולקחת זאת בחשבון.


זמינות

האם יוכלו לקבל אתכם לדיקור סיני בכל יום בשבוע ? בשעה הנוחה לכם ? האם המקום אותו בחרתם נח להגעה עבורכם ? מומלץ ביותר שהמקום בו אתם בוחרים להיות מטופלים יהייה קרוב לאזור מגוריכים או עבודתכם, וניתן יהיה להגיע אליו בנוחות יחסית, כדאי לבדוק את הימים והשעות הפנויות בהם ניתן לקבלכם שכן במרבית המקרים ישנו צורך להגיע יותר מפעם אחת.


המלצות

כדאי לוודא כי אותו מטפל אכן עזר במקרים ממש כשלכם. דרך טובה לבדוק זאת הינה דרך המלצות. אם זה המלצות מחברים, המלצות אוטנתיות באתר בו אתם גולשים והמלצות דרך Google או בדף העסקי בפייסבוק.


איזה סוג אווירה וגישה מתאימה עבורך ? מצאו לכם מטפל המרגיש נכון עבורכם, שאתם מתחברים אל מה שאתם רואים באתר בהמלצות חברים או בשיחה הראשונית עימו. הטיפול הראשון יעיל במיוחד להיכרות.

אל תחששו לנסות מספר מטפלים על מנת לקבל החלטה מושכלת שמרגישה נכון. בעזרת הבחירה הנכונה ניתן להרגיש שלווה, ביטחון ונוחות ולאפשר את מיטב הריפוי עבורכם

הקשיבו לעצמיכם כאשר תמצאו את המטפל המתאים זה פשוט ירגיש טוב.


המרכז לדיקור סיני קהילתי בתל אביב

צרו קשר 050724810183 צפיות0תגובות
מפת האתר
footerLogo.png