כיצד מומלץ לבחור מטפל בדיקור סיני

עודכן ב: 4 מרץ 2021

איזה מטפל לבחור ? אייך אדע לאן ללכת לטיפול ?

על מנת לאפשר לעצמינו את הטיפול המיטיב ביותר עבורנו, בבואנו לבחור מטפל ברפואה סינית ובדיקור סיני, שווה לתת תשומת לב לכמה נושאים ושפר את חווית הטיפול ויעילותו.


נסיון טיפולי רפואה סינית הינה רפואה נרחבת בסין. בארץ לומדים רפואה סינית כ 4 שנים ומשלבים דיקור סיני וצמחי מרפא. ולאחר מכן מתמחים, זאת לפני ההתלמדות והידע הנצבר לאורך השנים. שווה לבדוק את מספר שנות הלימוד אותם עבר המטפל, כמה שנים הוא עוסק בתחום, היכן טיפל בעברו, והאם הוא מוסמך על ידי "איגוד הרפואה הסינית בישראל"

מחיר

במקרים מסויימים השיפור הטיפולי דיקור סיני נבנה באופן מצטבר, ונדרשים מספר טיפולים כדי להגיע לתוצאה הרצוייה, מומלץ לקחת את העלויות בחשבון ולבקש בשיחת הבירור הטלפונית הערכה של כמות הטיפולים הנדרשת.


זמינות

האם יוכלו לקבל אתכם לדיקור סיני בכל יום בשבוע ? בשעה הנוחה לכם ? האם המקום אותו בחרתם נח להגעה עבורכם ? מומלץ שהקמום אליו אתם בוחרים יהייה קרוב לאזור מגוריכים או עבודתכם, וניתן יהיה להגיע אליו בנוחות, כדאי לבדוק את הימים והשעות הפנויות בהם ניתן לקבלכם שכן במרבית המקרים ישנו צורך להגיע יותר מפעם אחת. יחד עם זאת שווה לדעת כי כאשר מצאתם מטפל טוב המרחק שווה את זה.


המלצות

כדאי לוודא כי אותו מטפל אכן עזר במקרים ממש כשלכם. דרך טובה לבדוק זאת הינה דרך המלצות. אם זה המלצות מחברים, המלצות אותנטיות באתר בו אתם גולשים והמלצות דרך Google או בדף העסקי בפייסבוק.


איזה סוג אווירה וגישה מתאימה עבורך ? מצאו לכם מטפל המרגיש נכון עבורכם, שאתם מתחברים אל מה שאתם רואים באתר בהמלצות חברים או בשיחה הראשונית עימו. הטיפול הראשון יעיל במיוחד להיכרות.

אל תחששו לנסות מספר מטפלים על מנת לקבל החלטה מושכלת שמרגישה נכון. בעזרת הבחירה הנכונה ניתן להרגיש שלווה, ביטחון ונוחות ולאפשר את מיטב הריפוי עבורכם

הקשיבו לעצמיכם כאשר תמצאו את המטפל המתאים זה פשוט ירגיש טוב.
המרכז לדיקור סיני קהילתי בתל אביב

צרו קשר 0507248101131 צפיות0 תגובות