דיקור סיני עבור בצקות ברגליים

במרכז לדיקור סיני מטפלים זה מכבר ביעילות בבצות ברגליים, הבא נסקור כיצד

בצקות ברגליים

בצקת הינה הצטברות יתר על המידה של נוזלים תחת העור בחלל הבין תאי, היכולה להצטבר סביב העיניים, בפנים בזרועות, רוב המטופלים מרבית המטופלים עם בצקות המגיעים לטיפול במרכז לדיקור סיני בשל בצקות ברגליים

מעגל הנוזלים בראי הרפואה הסינית וההקשר לבצקות ברגליים.

על פי הרפואה הסינית, נוזלי הגוף נוצרים על ידי השתייה והמזון אותו אנו צורכים עוברים תהליך עיכול והתמרה על ידי הטחול. מעט נוזלים "נקיים" עוברים מהטחול לראות אשר אחראית על הפצתם לאזור הגוף השטחי מתחת לעור, ומשם גם לכליות. הכליות בתורם "מאדים" ומלחלחים את הראות בנוזלים אלו לצורך תפקודם התקין. מעבר לכך הכליות אחראיות על שלבים רבים בתהליכי ההפרדה של נוזלי הגוף.

הנוזלים ה"עכורים" עוברים למעי הדק שם הם מופרדים בשנית לנוזלים "נקיים" ונוזלים "עכורים" . הנוזלים העכורים שנוצרו במעי הדק עוברים למעי הגס, שם חלקם יספגו בשנית בגוף, והשאר יצאו כיציאה מהגוף.  הנוזלים הטהורים מהמעי הדק עוברים לשלפוחית השתן שם הם עוברים הפרדה נוספת כאשר העכורים יוצאים כשתן מהגוף, בעוד הנוזלים הטהורים עוברים לשטח החיצון של הגוף ובין היתר יכולים לצאת כזיעה.

פעילות שלפוחית השתן מושפעת באופן ישיר על ידי אנרגיית הכליות.

הריאות והטחול, הינם האיברים העיקרים האחראים על הצטברות בצקת ברגליים.

הטיפול בדיקור סיני עבור בצקת ברגליים

טרם הטיפול בדיקור סיני מתבצע תשאול על כלל מערכות הגוף, יחד עם מבט על הלשון ואבחנת דופק. לאחר מכן ניתן לבסס תכנית טיפולית מתאימה. הטיפול בדיקור סיני הינו דיקור במחטים דקיקות לאורך נקודות בגוף המהוות צמתים אנגטיות מרכזיות מרכזיות בגוף. בשל כך ניתן לפתוח חסימות ולהזרים בצורה מיטיבה את אנרגיית הגוף ומכך לאפשר מעבר נוזלים תקין המוריד באופן טבעי בצקות ברגליים.

בדרך כלל נדרשים מספר טיפולים על מנת להגיע לתוצאות הרצויות.

תוך מילוי הנחיות התכנית הטיפולית ניתן להוריד עד להעלים בצקות ברגליים בעזרת דיקור סיני.

מפת האתר
footerLogo.png