דיקור סיני להרזייה

מחובתי לשבור כאן מיתוס מסויים. דיקור סיני להרזייה אינה תרופת קסם !! ולא רק דיקור סיני אלא כל מה שמוצע בשוק אשר מבטיח הרזייה בטוחה. 

זהוא אמרתי היה חשוב להגיד את האמת וכל האמת על כל מה ששמעתם על דיקור סיני והרזייה.

ובכן כיצד הדיקור הסיני יכול לסייע במצבי עודף משקל ולעזור בהשלת קילוגרמים ? בהמשך המאמר..

קצת על רפואה סינית

הרפואה הסינית מאמינה בחיבור בין גוף לנפש, האמונה הינה שכאשר ישנה תקיעות בזרימה ההרמונית של הרגשות בגוף לאורך זמן הדבר יוביל לסוג מסויים של תקיעות בזרימת האנרגייה בפן הפיזיולוגי של הגוף, ולהפך. לדוגמא כאשר אוכלים כל יום שני המבורגרים לארוחת בוקר ולארוחת ערב, בסופו של דבר אם נתמיד בכך, בריאותינו תדרדר ומשם המצב הנפשי בהתאם. הרפואה הסינית אשר מתבצעת על ידי מטפל מיומן ומנוסה בדיקור סיני, מאתרת גם מבחינה נפשית וגם מבחינה פיזית היכן ישנה חסימה או תקיעות ועל ידי דיקור בנקודות אסטרטגיות לאורך ערוצי אנרגייה הזורמים בגוף משחררת בהדרגתיות את החסימה.

כיצד הדיקור הסיני יכול לסייע לי להרזות ?

לבסופו של דבר אכילת יתר הינה דחף בלתי נשלט, או כך אנו לפחות אנו מאמינים כרגע :)   מטרת הטיפול בדיקור סיני להרזייה הינה לשחרר חסימות אנרגטיות בגוף ובכך לשחרר את הדחף הזה. חשוב לציין יחד עם זאת שמקור הדחף לפתוח את המקרר/לקנות בגט עם.../לאכול גלידה או שוקלד, מקורו בתפיסה מוטעית הנטועה בנו. אותה תפיסה גורמת לנו לחשוב מיני מחשבות אשר בתורם מפעילים את מנגנון הדחף לאכול, וזהוא למעשה הרגל מוטעה שאינו בריא ותו לא.  הדיקור הסיני בהחלט מסייע להוריד בצורה אפקטיבית את הדחף, אך לבסופו של דבר רצון המטופל הינו הגורם העיקרי לשינוי תפיסתי שיחדיו עם הטיפול בדיקור סיני להרזייה מהווים חבילה משלימה לדרך המיוחלת להורדה במשקל ולהופעה הפיזית הרצוייה.

בקליניקה הקהילתית לרפואה סינית שמחים לסייע הן בפן הפיזי והן בפן הנפשי לשם כך.

כיצד מתבצע הטיפול בדיקור סיני להרזייה ?

בדיקור סיני להרזייה מתבצע תשאול מקיף על שלל מערכות הגוף, מתבצעת אבחנת לשון ודופק במהלכם נקבעת אסטרטגיה טיפולית. לאחר מכן הדיקור מתבצע לאורך ערוצי האנרגייה בגוף בנקודות המתאימות שיעזרו לסייע בתהליך הורדת המשקל ולהגעה למשקל הרצוי.