דיקור סיני לכאבי בטן

כאבי בטן – כיצד דיקור סיני מסייע ?

אם הגעתם לפה סביר להניח כי אתם סובלים  מסוג מסויים של כאב בטן.  הרבה אנשים מגיעים על מנת לטפל במגוון סוגי כאבי הבטן. אנסה לתת כאן תמונה רחבה ככל האפשר עבור טיפול בכאבי בטן.

המטרה המרכזית בטיפול בכאבי בטן בדיקור סיני
המטרה המרכזית בטיפול לכאבי בטן היא להפסיק את כאבכם. פשוט שתחזרו לשגרת החיים, אל מעבר לכך הרפואה הסינית רואה את האדם כמכלול אחד שלם ביחד עם הסביבה ושואפת להביאו לידי איזון. הדברים שמשמחים אותי ביותר כמטפל ברפואה סינית הינה לדעת שגם לאחר שהפסיק לך הכאב וחזרת לשגרת החיים המצב נשאר לאורך זמן ולא חוזר על עצמו.
עירור מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף, הוא הדבר העיקרי מבחינתי. 

כיצד יתבצע הטיפול בתחילתו
ברפואה סינית מטפלים בכאבי בטן במגוון סוגים, אפשרי להעזר באבחנה מערבית של גורמים לכאבי הבטן כמו קרוהן, קוליטס, כאבי בטן ממזון שהגיע לקיבה, צרבות, ושלל סוגי המחלות.
התמונה הרחבה שתאפשר לי לעזור לכם להפסיק את הכאב הינה התסמינים שתציגו,
איפה כואב לכם ?
מתי כואב או מוקל לכם :  יותר ביום ? בלילה ? לאחר אוכל ? לאחר יציאה ?
סוג הכאב : צורב, דוקר, ממוקד? עמום ?
אסתכל על צבע הלשון שתרחיב את התמונה המראה כיצד התפתח המצב שבגינו התפתחו לכם כאבי בטן
אבצע בדיקת דופק
ובדיקה של הבטן עצמה על מנת לדייק את האבחנה.
לאחר האבחנה תקבלו הערכה של משך וזמן ההחלמה.

דברים שכדאי לדעת כאשר מגיעים להפסיק את הכאב בעזרת דיקור סיני
דיקור סיני אינו קסם, הוא אינו משנה מנגנונים באיברים הפנימיים כמו כדורים שלוקחים שלעיתים אשר להם תופעות לוואי ויכולים בקלות לגרום להתמכרות. הרפואה הסינית מעודדת את אותם איברים לעבוד טוב יותר האחד עם השני ובהרמונה. ובדרך כלל נדרשים מספר טיפולים לכך.  אך כאשר אתם מאוזנים הכאב לא חוזר על עצמו ואינכם תלויים בתרופות למיניהם לאחר הטיפול.

 

כמה טיפולים צריך ?
לעיתים כבר לאחר הטיפול הראשון ישנה הקלה, אך בדרך כלל במקרים עיקשים דרושים בין 6 – 10 טיפולים על מנת להגיע לתוצאות משמעותיות אשר נמשכות לאורך זמן.
במרכז תקבלו טיפול בדיקור סיני עם מחטים דקיקיות ושכמעט ואינם מורגשות, יחד עם המלצה עבור מרשם צמחי מרפא על פי הרפואה הסינית. רפואת צמחי המרפא הסינים הינם מקצוע בן אלפי שנים ומומלץ להיעזר.
גם דיקור סיני לכשלעצמו יספיק אך צמחי מרפא סינים בהחלט יקרבו אתכם ליעד במהרה.

לסיכום
במידה ואתם סובלים מכאבי בטן, ניסיתם כבר מספר מגוון טיפולים שונים ולא ראיתם את התוצאות המיוחלות. ואתם מעוניינים להפסיק את הכאב בדרך טבעית ויעילה, ויחד עם זה נעימה, סבירות גבוה כי לאחר ובמהלך הטיפול תרגישו תחושות נעימות ותחושת ריחוף כזאת, זהירות את עלולים להתמכר.
אני כאן כדי לעזור צרו עימי קשר.

מפת האתר
footerLogo.png