דיקור סיני - להוציא את המיטב מהטיפול

עודכן: 6 בינו׳ 2021בתחילת התהליך הטיפולי נאמר כי דיקור סיני מעודד את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף ולכן משיג תוצאות איטיות ויציבות. בשל הטיפול בדיקור הגוף משתפר ומחלים אבל איננו יכולים תמיד לשנות הרגליי חיים של שנים אשר גורמים לחוסר האיזון הפיזי להגיע למכתחילה. כאשר אנו מטפלים בדיקור סיני הגוף משיג תוצאות ללא כל הקשר לשינוי ההרגלים, אך מתן לגוף ולנפש את היסודות הנכונים עבורם להחלמה יכולים להפוך את טיפולי הדיקור הסיני ליעיל הרבה יותר.


מה ניתן לעשות כדי לשפר את תהליך הריפוי ? למעשה כל הדברים שאנו דיי יודעים, תזונה נכונה, אפשור מנוחה, פעילות גופנית, ויציאה לטבע שתמיד עושה טוב. למעשה עשיית דברים אלו ישפרו את מצבכם הפיזי והנפשי בצורה נפלאה אם תסגלו אותם כהרגלי חיים, אלו הרופאים האמיתיים בחיים.


כאשר מגיעים לדיקור סיני הגוף מקבל הכוונה והפעלה כמו אחרי קריאה ב"מדריך הפעלה מקוצר" שמראה לו לאן לנתב את האנרגייה בצורה הנכונה ביותר עבורו. שינוי הרגלים להרגלים בריאים יותר ממש נותנים לגוף את ה"דלק" שלו כדי שיוכל לתפקד בצורה מיטבית.


תזונה

כאשר בונים ביית צריך להביא לבנים, מומלץ שלבנים אלו יהיו מחמרים טובים שיחזיקו את הבית בבטחה. כך אותו הדבר עם גופינו כאשר אנו רוצים לבנות את בריאותיינו מחדש נכון ? אנו מקבלים את האנרגייה שלנו מקלוריות, ויטמינים, מיקרונוטריאנטים, ומינרלים שאנו צורכים בתזונה שלנו, ההחלטות התזונתיות שאנו מקבלים על בסיס יומי משמעותיות לגבי דרך הריפוי שלנו.

אל תאכלו טוב מפני שאתם מפחדים מעלייה במשקל או מפחד בריאותי כלשהוא, תאכלו טוב מפני שאתם בוחרים לאהוב את גופכם ומעוניינים בריפוי.


שתייה שתייה היא אבן יסוד לבריאות הגוף, היא מעודד סילוק רעלים מהגוף, גורמת לתהליכים כימיים ומטבולים בגוף להתרחש, ממלאת ומרווה את תאי הגוף. דיקור סיני עוזר לתנועת האנרגייה הנכונה בגוף, אך כאשר הגוף דיי מיובש אין הרבה מה להניע .


פעילות גופנית בהקשר לתנועה אחת הדרכים לאפשר תנועת אנרגייה נכונה בגוף הינה הנעת הגוף עצמו, כשהגוף זז פעילויות שונות ובריאות בגוף מתחילות גם כן. דיקור סיני מגדיל את הפרשת ההורמונים שגורמים לנו להרגיש טוב, ופועל כמשכך כאב. פעילות גופנית עושה את אותו הדבר. מומלץ להתחיל בשגרת פעילות מתונה, השגרה היא הגורם החשוב, כאשר איכות הפעילות בשלב הראשוני פחות. הליכה קלה עד מהירה כ 15 דקות 4 פעמים היא דרך מצויינת בהתחלה. האתגר הוא לצאת מהבית בנעליי ספורט ברגע שעשיתם זאת זה רק 15 דקות של הנאה.


מנוחה ושינה כאשר אדם מגיע לטיפול אנו מבררים על הרגלי התזונה והרגלי המנוחה והשינה, שינה היא הזמן בו הגוף מבצע את תהליכי הריפוי הצורה הטובה ביותר. דיקור סיני מאפשר 45 דקות של זמן מנוחה בו הגוף מבצע תהליכי ריפוי יחד עם הכוונת כיצד לרפא את עצמו. אך זה אינו משתווה לשמונה שעות שינה עמוקה וטובה בה הגוף נמצא בריפוי הרמוני וטבעי.


יציאה החוצה לשמש והתקרקעות: ליציאה החוצה לאוויר הפתוח יתרונות רבים, השמש מעודדת יצירת ויטמין D, אוויר נקי מנקה מחשבות ודאגות ומנקה את הנפש. ישנו גורם נוסף פחות ידוע, התקרקעות. הליכה, עמידה או ישיבה יחפים על אדמה חשופה יכולה לנטרל רדיקלים חפשיים בגוף ולהפחית תהליכים דלקתיים. דיקור סיני עוזר להוריד תהליכים דלקתיים בגוף.

טיפוח הרגליים מעיין אלו יכולים לסייע לך לקחת חלק פעיל התהליך הריפוי בבואך לטיפולי דיקור סיני דבר שממתן את העלייה אל גבעת הריפוי אליה אנו עולים.

לא משנה עבור מה אתם מגיעים למרכז לדיקור סיני שילוב של הרגלים אלו יכין אתכם לריפוי מיטבי. לאחר הטיפול כאשר אתם מרגישים שהגעתם למצב הבריאותי אותו רציתם המשיכו עם הרגלים אלו בצורה הרמונית עם חייכם כדי למנוע בעיות בריאותיות בעתיד, ופשוט כדי להרגיש טוב.


עודד גיאת המרכז לדיקור סיני תל אביב8 צפיות0 תגובות