כאבי גב תחתון ודיקור סיני, איך זה עובד ?

עודכן: 8 בספט׳ 2019


כאבי גב תחתון הינם אחת התלונות השכיחות של מטופלים המגיעים למרכז לרפואה סינית. על פי מחקרים מערביים כ 80% מהאוכלוסייה הבוגרת יסבלו מכאבי גב תחתון במוקדם או מאוחר. הסיבות להיווצרות כאבי גב תחתון יכולות להיות מגוונות: כאבים אחרי תנועה לא נכונה, בעקבות פריצת דיסק, על רקע גיל מתקדם ועוד.. על פי הנסיון שנצבר במרכז ניתן להעיד כי דיקור סיני הינה דרך מצויינת לטיפול במגוון סוגי כאבי הגב. כיצד דיקור סיני יכול לעזור לכאבי גב תחתון ? הדיקור סיני עוזר בצורה של וויסות זרימת האנרגייה בגוף. לאורך הגוף זורמים ערוצי אנרגיה ( מרידיאנים ) לעיתים ישנה חסימה באחד המרידיאנים, דבר אשר מוביל לכאב. בעזרת אבחנה נכונה ניתן לאתר מהיכן מגיע הכאב ובעזרת דיקור סיני לשחררו. כמה פשוט ככה יעיל.


כיצד עובד הדיקור הסיני עבור כאבי גב ? הדיקור הסיני עובד במגוון מישורים הוא מעורר את המערכת העצבים הפרא סימפטטית ומשחרר אנדרופינים ומוליכים עצביים כדופמין וסרוטונין בדרך המשרה שלווה ורוגע. מבחינת הרפואה הסינית על ידי דיקור בנקודות לאורך ערוץ האנרגייה הנכון ניתן לשחרר חסימות באופן ספציפי למקום מיוחד בגוף באופן שמוריד כאב ומאפשר חזרה לשגרת החיים.


כמה זמן לוקח לטפל בעזרת דיקור סיני בכאבי גב ? תלוי באיזה סוג של כאב גב מדובר. בהנחה כי מדובר בכאב רב אשר התחיל לא מזמן, בין אתמול אל לפני שבוע שבועיים, סביר להניח כי כבר לאחר הטיפול הראשון נראה הקלה משמעותית ויידרשו בין 3 – 4 טיפולים על מנת להגיע לתוצאות ארוכות טווח.

במידה ומדובר בכאב כרוני של שנים, ייתכן שידרשו 6 טיפולים ואף יותר בהתאם לאבחנה הנעשית לאחר הטיפול הראשון, בו ניתנן הערכה מדוייקת יותר לגביי המשך הטיפול.

כאבי גב תחתון יכולים להוות מטרד אשר מפריע למהלך החיים התקין, במיד ואתם חוום כאבי גב ומעוניינים בדרך טבעית יעילה ופשוטה לטפל בבעיה זו, דיקור סיני זה הטיפול בשבילכם

צרו קשר הגידו דיי לכאבים וחזרו לשגרת החיים

15 צפיות0 תגובות