עובדים או גרים בתל אביב וממהרים לטיפול ? הכנה קלה לפני דיקור סיני:


אם בשל נושא בריאותי פיזי או למען שלוות הנפש בחרתם להגיע לדיקור סיני בתל אביב, ישנם מספר דברים שאם ניתן אליהם את תשומת הלב וניישם במידת האפשר, נוכל להעצים ולשפר את חווית ואיכות הטיפול.


אנסה להסביר זאת על ידי אנלוגיה קלה. מטוס עובר מספר שלבים ממצב בו הוא ללא תזוזה עד להתנתקות מהקרקע: בהתחלה ישנה בקשה למגדל הפיקוח להתקדם אל עבר מסלול ההמראה , אחר כך תנועה איטית למסלול ההמראה, בקשת אישור אישור ממגדל הפיקוח, מתחיל להגביר ולהגביר מהירות עד שהוא ממריא. ממצב טיסה של המטוס ועד לעצירה מלאה קורה המסלול ההפוך: בזמן הטיסה המטוס מבקש אישור ממשרד הפיקוח

של שדה התעופה לנחות, אחר כך מיישר נתיב לעבר נתיב הנחיתה, מוריד גובה, מוריד מהירות, פותח גלגלים, נוגע בקרקע, מתייצב, מאיט מהירות על המסלול, נוסע באיטיות לאחר הנחיתה עד למקומו ונעצר.

אנחנו רוצים להגיע למקום בו המסלול נעצר כאשר אנחנו על מהירות איטית ולדעת שאנחנו במסלול הנכון ולנוסעים שלום. עכשיו דמו שאנחנו המטוס במצב טיסה ובטיפולי דיקור סיני מצב הריפוי הינו מצב העצירה המלאה של המטוס לאחר שהנוסעים ירדו ממנו בשלום.

בהגיעכם לטיפולי דיקור סיני ישנם מספר טיפים קטנים שיאפשרו לכם במיוחד בתל אביב נחיתה רכה וריפוי מיטבי.

התכוננות

הגעה לטיפול במרכז לדיקור סיני תל אביב אינה כמו הגעה לרופא רגיל, רישום תרופות ושלום. כאן אתם מגיעים למטפל ברפואה סינית להיכרות ראשונית הכולל תשאול נינוח ומעמיק על הפרטים הקטנים של מערכות הגוף בחיי היומיום יחד עם הלך הרוח אותו אתם חווים במרבית זמנכם. כאשר אנחנו רגועים אנחנו יותר מודעים לעצמנו ויכולים להיות יותר מדוייקים לגביי הנושאים הבריאותיים בהם אנו מעוניינים לטפל ויחד עם זאת לזכור יותר

בבהירות פרטים נוספים לכשנישאל כדי לעזור

באבחנת חוסר האיזון.

מומלץ לזכור במהלך יום הטיפול שיש לנו "דיקור סיני" ולנסות "להוריד מעט קצב" כדי מנת להגיע נינוחים וחדי אבחנה ביחס לדקויות הקטנות של מערכות גופנו, יחד עם זאת לשפר את יכולתינו לתקשר בבהירות וכיצד את שאנו מעוניינים לטפל.


תזמון תנועה

כמו ששמתם לב בשנים האחרונות בתל אביב התנועה אינה אינה זורמת בלשון המעטה אם בכלל. כדי שנוכל להגיע שלווים וממוקדים לדיקור סיני מומלץ לקחת מרווח של 20 דקות זמן הגעה, מקסימום הרווחנו הפסקה נעימה.


להולכים על שניים שביננו לאלו מביננו שאוהבים ללכת ברגל, ביחס לרחובות הראשיים הסואנים בתנועה, הרחובות הקטנים בתל אביב יכולים להיות חוויה נעימה והתכוונות מיטיבה לטיפול. אם אתן יכולות להאריך את הדרך ב 5 -10 דקות כדי לזכות בטיול נחמד בדרך לטיפול מומלץ. הפסקה קלה אפשרו לעצמכם כ 10 דקות של ישבה קלה והרגעות לאחר שמצאתם את המרכז הטיפולי על מנת להוריד הילוך מחיי היומיום, זה ייתן לנו לבוא בוויב רגוע מה שיעזור להליך הריפוי.


במיוחד בתל אביב שווה להשקיע מחשבה על נושא ההירגעות ההדרגתית טרם ההגעה,כאשר מגיעים לדיקור סיני רגועים איכות הטיפול יכולה להתעצם שכן האנרגייה אינה מופנית להירגעות אלה לריפוי. ברכה. יחד עם זאת אם יצא והגעתם ממהרים או לא רגועים הסירו כל דאגה מליבכם, אנחנו כבר נדע לעשות את המיטב, בשביל זה אנחנו פה.


עודד גיאת - המרכז לדיקור סיני תל אביב


5 צפיות0 תגובות