האם דיקור סיני יכול להזיק ?

עודכן: 6 בנוב׳ 2021סובלים מכאבים שלא מרפים או בעייה בריאותית מסויימת, הייתם אצל הרופא ואתם מעוניינים לשפר את איכות חייכם, חברים או אפילו הרופא ממליץ לכם לנסות דיקור סיני ? כמטפל בדיקור סיני בעברי במחלקת שיקום בבית חולים איכילוב וכעת במרכז לדיקור סיני תל אביב, "האם דיקור סיני יכול להזיק" זאת שאלה שנשאלת הרבה כאשר פונים אלי לטיפול בפעם הראשונה. בקצרה ומנסיוני דיקור סיני כאשר הוא נעשה על ידי מטפל מומחה עושה ר ק ט ו ב ו מ א פ ש ר ה ח ל מ ה.למה אנחנו שואלים האם דיקור סיני יכול להזיק ?

בגלל שאנחנו מדמיינים מחטים גדולות כמו בזריקות שקיבלנו, אנחנו לא מכירים באופן אישי את שיטת הטיפול הנפלא הזו שמקורה כאלפי שנים אחורה וצוברת פופולריות בעשרות השנים האחרונות מהסיבה הפשוטה שהיא פשוט יעילה.

דיקור סיני מתבצע על ידי מחטים דקיקיות ובמרבית המקרים אינן מורגשות כלל, על פי הרפואה הסינית נבחרות נקודות מסוימות בהתאם לנושא בריאותי שאתם מעוניינים לטפל ובהתאם לאבחנה בראי הרפואה הסינית.

מה דיקור סיני עושה ?

לגוף יש יכולת נפלא לווסת את עצמו, דיקור סיני מווסת את זרימת האנרגייה ומעודד את הגוף להחזיר לעצמו את הריפוי הטבעי, על ידי החדרת מחטים דקיקות שלרוב אינם מורגשות כלל זרימת האנרגיה בגוף מתאזנת ותהליך ההחלמה מתחיל.


כמה טיפולי דיקור סיני צריך ?

טיפולי דיקור סיני מווסתים את האנרגייה שכבר קיימת בגוף, הוא תהליך טבעי ולכן בדרך כלל נדרשים מספר טיפולים, בהתאם למצב עימו אתם מגיעים.

לאחר שיחה טלפונית קצרה תינתן הערכה כללית, אך לאחר המפגש הטיפולי הראשון בו מתבצעת אבחנה תוכלו לדעת כמה טיפולים לערך תצטרכו שכן ישנם דברים ומידע שאינו יכול להיות מועבר דרך הטלפון כמו מראה, וחזות כללית.

אנחנו רואים בכל פעם מחדש בעזרת דיקור סיני את יכולת הריפוי הטבעי הנפלא של הגוף גם במקרים קשים בהם רופאים ושם טיפול אחר לא עזר.

המרכז לדיקור סיני תל אביב רכש ניסיון בטיפול באלפי מקרים להפגת כאבים, והחזרת בריאות הגוף והנפש גם במקומות שהרפואה הקונבנציונלית אינה מוצאת פתרונות עבורם.

עודד גיאת המרכז לדיקור סיני תל אביב39 צפיות0 תגובות