דיקור סיני, מה לצפות

עודכן: 4 בספט׳ 2019

מישהוא יתקע בי מחטים ? ואני עוד לא ממש מכירה

אותו ? באמת ?.?!!?!!!

להגעה בפעם הראשונה לטיפול ברפואה סינית יכולות להתלוות חששות, חוסר הידיעה מביא איתו חוסר ודאות וזה אך טבעי שלא תמיד תדעי למה לצפות כאשר מנסים דבר חדש בפעם הראשונה.

השאלה למה לצפות בטיפול הראשון יכולה להיות נרחבת שכן לכל מטפל ומטפלת בדיקור סיני ישנם דרך וגישה שונה לטיפול, שכן לכל מטופלת יש רצונות וציפיות שונות שיכולות להשפיע גם כן על אופי הטיפול. ישנם מספר גורמים שאינם משתנים כאשר ניגשים לטיפול בדיקור סיני במיוחד בטיפול הראשון.

טרם תחילת הטיפול

טרם תחילת הטיפול המטפל ישאל אותך מספר שאלות על כלל מערכות הגוף, בהתמקדות על האזור הכאוב, המטפל יסתכל על צבע וצורת הלשון ואיכות הדופק שלך. יתכנו שאלות על אורח חיים ובריאות כללית. שלב השאלות יכול להיות בין 20 ל 40 דקות לערך והינו בעל חשיבות לקביעת סוג הטיפול אותו תקבלי. המטפל ישתף באבחנתו כמה טיפולים ידרשו עבורך על מנת להביא לידי ריפוי.


בזמן הטיפול

נקודות הדיקור נמצאות בכל הגוף, הנקודות שיבחרו עבורך יכולות להיות מרוחקות מהאזור בגוף המבקש טיפול. המטפל יבחר את הנקודות המאימות עבורך בתחילת הטיפול הראשון ועל פי התוצאות הטיפוליות במהלך השיפור במצבך לאחר מכן.

על פי רוב הנקודות שיבחרו יהיו על הזרוע והיד או ברגליים באופן שלא דורש הסרת ביגוד. מומלץ להגיע עם מכנסיים רחבים המאפשרים חשיפת הרגל אל מעבר לברכיים.

הטיפול בדיקור סיני

המחטים בדיקור סיני דקיקות. ממש דקיקות. מרבית המטופלים אשר מגיעים בחשש בפעם הראשונה מופתעים לטובה כאשר אינם מרגישים כל כאב. רוב הסיכויים שלא תרגישי כאב כלל. יחד עם זאת לעיתים רחוקות הכנסת המחט יכולה להיות מורגשת מעט. למעשה זהוא שחרור שלאחריו תתלווה תחושה של גל נעים. לאחר מכן תשכבי רגוע על מיטת הטיפולים. מרבית המטופלים מדווחים על תחושת שלווה ורוגע במהלך הטיפול ולאחריו.

מרשם צמחי מרפא סינים

לפני הטיפול בעקבות השאלות המנחות תתבצע אבחנה של שורש הבעיות הבריאותיות איתם את מתמודדת. בסוף הטיפול ייתכן מתן מרשם צמחי מרפא סינים. אותם צמחי מרפא הינם מבוססי אותה אבחנה אשר בוצעה עבור הטיפול בדיקור הסיני ועובדת יד ביד עם טיפולי הדיקור. להעצמת תהליך הריפוי ייתכנו המלצות נוספות מן המטפל שלך הכוללות תזונה והרגלי אורח חיים. מרשם צמחי המרפא מורכב ממספר צמחים יחדיו כאשר שילובים של הצמחים נעשה בהתאם לאבחנה הראשונית. חיבור כלל הרכיבים מעצים את איכות המרשם מאשר נטילת כל צמח בנפרד.

לאחר הטיפול

ככל טיפול רפואי, כל מטופל יכול להרגיש באופן שונה. מטופלים מסויימים מדווחים על אנרגטיות לאחר הטיפול בעוד אחרים מדווחים על תחושת רוגע ושלווה. בהתאם לאופי צרכי הריפוי ייתכן שתרגישי הקלה משמעותית כבר לאחר הטיפול הראשון ולחלופין ייתכנו מספר טיפולים עד אשר תרגישי בהקלה משמעותית.

דיקור סיני הינה צורה של רפואה אלטרנטיבית הנמצאת בשימוש ברפואה הסינית בסין כבר אלפי שנים על אוכלוסייה עצומה בעולם. דיקור סיני הינו טיפול רפואי במובן המקצועי של המילה, כמו כל טיפול רפואי אליו תלכי. יחד עם זאת טיפול איכותי ומקצועי יכול וכדאי שיהייה משולב בגישה נעימה עם תשומת לב מלאה, דבר המאפשר את העצמת התהליך הטיפולי, ומעבר לכך זה תמיד נחמד להגיע למקום בו את מרגישה נח ונעים.


לשאלות נוספות צרי עימנו קשר 050-7248101

או השאירי פרטים ונחזור בהקדם89 צפיות0 תגובות