דיקור סיני לשיפור וחידוד החשיבה והזיכרון והשריית שלווה ורוגע.

עודכן: 3 בדצמ׳ 2020


מכירים את זה שאתם לפני צומת דרכים מוסיימת ולא יודעים מה להחליט ? מרגישים חוסר בהירות מסויימת ? יש לכם מבחן מסויים ומרוב לחץ אינכן מצליחים ללמוד כמו שצריך או שאתם מרגישים שאתם שוחכים איפה שמתם דברים? במידה ואתם מזדהים עם דברים אלו אתם לא לבד, במרכז לדיקור סיני תל אביב מטופלים רבים מספרים על קשיי חוסר מיקוד, קושי להתרכז ודאגנות יתר.


מטופלים מכל קשת הגילאים שמגיעים לטיפולי דיקור סיני במרכז מגלים שמעבר לנושא הבריאותי לשמו הם הגיעו הם חווים תחושת איזון שמאפשרת להם להיות יותר מפוקסים, ממוקדים, שלווים ויכולת קבלת ההחלטות שלהם משתפרת. אז איך באמת דיקור סיני עוזר לשיפור המחשבה והזיכרון ?

יצא לכם לחוות את זה שכאשר הייתם בחופשה ויצאתם מהשגרה יכולתם להסתכל על אתגרים מנקודת מבט שונה ולמצוא פתרונות שלא מצאתם לפני כן ? זה קרה מפני שיצאתם מהמסגרת המוכרת וכך גם חשיבתם ותפיסתכם השתנתה לה ואיפשרה לרעיונות חדשים ומרעננים להופיע. דבר דומה קורה לאחר טיפולי דיקור סיני, רק בדרך כלל הרבה יותר מהר. כאשר ישנו מצב בו אנו לא מצליחים לזכור ולשנן דברים או חשים חוסר בהירות בהקשר למצבים בחיינו , זה כנראה מפני שהמח שלנו עסוק טרוד בדאגות ובחשיבת יתר חשיבה על ארועי או טעויות העבר או על ארועי עתיד כך שהקשב והאנרגייה שלנו מתחלקת בין דאגה וחשיבת יתר לבין העיקר שהיא הסקת מסקנות בהירה ומציאותית שמגיעה מהמהות של מי שאנחנו באמת. לא מעט מן הפעמים אנו מנסים לפתור דברים שאין לנו יכולת לפתור או דואגים לדברים שאינם בשליטתינו. מנסיוננו במרכז, דיקור סיני יכול לווסת מחדש את הגוף והנפש, ולהחזיר לעצמיינו את השלווה, תחושת החיות של מי שאנחנו באמת ולעזור לנו לזכור יותר טוב דברים, להסיק מסקנות בהירות ולהחליט החלטות שתואמות את האמת הפנימית שלנו.

ברפואה הסינית ייתכנו גורמים שונים לחוסר בהירות מחשבתית, ולזיכרון לקוי. זיכרון לקוי על רקע גיל מתקדם בדרך כלל מקושר לירידת מה בתפקוד הכליות. דאגנות יתר יכולה להשפיע על פעילות הטחול. חרדות למיניהם יכולות להיות קשורות לחסר דם או לחוסר אנרגייה באופן כללי. ללב גם תפקיד מרכזי בתהליכי החשיבה שלנו. כאשר כל איבר יכול להשפיע על איבר אחר.

ברפואה הסינית הגוף והנפש אחד הם, בעזרת דיקור סיני בנקודות שונות בגוף בהתאם לחוסר האיזון אנחנו מווסתים ומחזירים לגוף את החיוניות הטבעית שלו ואתם מחזירים לכם את עצמיכם.

עודד גיאת המרכז לדיקור סיני תל אביב

15 צפיות0 תגובות