דיקור סיני בתל אביב, הקשר וירטואליכמטפל דיקור סיני ומתוך בחירה לא לטפל 4 חמישה ימים בשבוע, נוצר לי מרווח של זמן להיות בתל אביב ולמצוא את הפינות הנחמדות שיש לעיר להציע ולהתבונן, הרבה להתבונן. תתפלאו איזה תובנות אפשר להסיק ולהבין על החיים כשנותנים למחשבות לנדוד עד שהמרווחים בין מחשבה למחשבה מתארכים. אבל זה כבר לנושא אחר.


בתל אביב התנועה זורמת, או כמו שבטח חוויתם יותר נכון לא כל כך זורמת, ובשל כך לחץ ומתח מתחילים להיווצר. עסקים מתחילים להרוויח פחות כי ישנה פחות זרימה של לקוחות לחנויות וזה משפיע על המצב הכלכלי.

מה היה קורה אם היו פותחים עוד נתיבים ויחד עם זאת מקטינים את כמות רכבים בעיר או מנתבים את התנועה בצורה מיטבית ? הייתה יותר זרימה ואנרגייה יקרה של זמן ומתח הייתה יכולה להתפנות לצמיחה שלנו תושבי תל אביב, אם זה תנועה יותר שלווה וזורמת ממקום למקום בעיר, אם זה יעילות יתר בשל יותר זמן שנחסך ועוד ועוד. דיקור סיני שואף לאזן את הגוף ואת הנפש ובכך מאפשר לטפל בנושאים בריאותיים שהרפואה הקונבנציונלית אינה מוצאת פתרונות עבורם. דיקור סיני מתבצע על ידי דיקור בנקודות בצמתים אסטרטגיות בגוף ומאפשרת את זרימת האנרגייה התקינה, כל זאת מתוך כיוון לטיפול בנושא הבריאותי עימו מגיע המטופל או המטופלת, אם זה כאבי גב, כאבי ברכיים, דלקות פרקים, כאבי מחזור או נדודי שינה או פשוט איזון כולל להשריית שלווה ורוגע

בטיפולי דיקור סיני שפונים לנושאים בריאותיים אפשר לעשות את ההקבלה נגיד שישנו אדם שסובל מבעיות במערכת הנשימה בגלל עישון שיוצר שיעול טורדני רב שנים או בשל מצבי לחץ שמקשים על נשימה עמוקה ונוצרת תקיעות בריאות, נוצרים שיעולים כמו פקקי תנועה, וישנו חוסר תמידי של חמצן בגוף, אמנם הגוף ממשיך לתפקד אך פחות חמצן מזין את רקמות הגוף

בהקבלה קלה בואו נחשוב שהכבישים בתל אביב הם כמו ערוצי זרימת אנרגייה אנרגיה בגוף, שמובילות מכוניות וסחורות לחנויות, שמחליפות סחורה עם כסף בין החנויות לאנשים פרטיים שגם כן מגיעים דרך הכבישים. בואו נחשוב שהחנויות בתל אביב הם מערכת הנשימה, ועסקת החליפין היא הנשימה עצמה, בשאיפה של אוויר וחמצן שנספג דרך הריאות במחזור הדם ובנשיפה של פחמן דו חמצני שמועבר דרך הדם לריאות ומשם משתחרר אל האוויר הפתוח. ובדיוק כמו שהגוף חווה חולשה השל פחות חמצן שמזין את הרקמות, כך העסקים בתל אביב שחווים ירידה ברווחיות העסק בשל פחות זרימה של לקוחות לקניות.

בדומה לוויסות התנועה בתל אביב דיקור סיני יכול לווסת את ערוצי זרימת האנרגייה בגוף שקשורים למערכת הנשימה , לפתוח חסימות היכן שצריך ולהחזיר את הזרימה למסלול, כך חוזרת האנרגייה לגוף ורמת הנמצרות והעירנות יחד עם תחושת השלווה חוזרים למסלולם הטבעי, בדיוק כמו בתל אביב ? במצב אידיאלי כן אבל עד אז..

המרכז לדיקור סיני תל אביב
8 צפיות0 תגובות