דווקא בתל אביב, מדוע להשקיע בדיקור סיני ?

בתל אביב עוד יום עבודה עמוס עבר, בדיוק כמו שאר השבוע, המחשבות לא מפסיקות להתרוצץ בראש,


המחשבה שעם הזמן זה יסתדר לא מראה סימנים, אך זה רק נהייה יותר גרוע, אני מרגישה שאני כמו במבוך וצריכה הפסקה או פסק זמן מתל אביב העיר הזאת הייתה בהתחלה ממש מגניבה אבל עם הזמן אנשים נראים פה יותר ויותר לחוצים, לא בטוחה אם זה אני או שזה מה שנהייה כאן לאחרונה אבל זאת ההרגשה איפה השלווה, השמחה השפיות . אחותי הולכת כבר שנים לטיפולי דיקור סיני ואומרת שזה ממש עושה לה טוב וששווה לי להגיע אבל אין לי זמן אני עמוסה עד הראש. כמטפל ברפואה סינית באמצעות דיקור סיני בלב תל אביב אני שומע מלא מעט מטופלים עם מצבים מעיין אלו, הכנתי עבורכם מספר שאלות שיכולות לצוץ עבור אלו שטרם ניסו והבינו את הייתרונות של להגיע לדיקור סיני במיוחד בתל אביב העיר ללא הפסקה, למה ? כי צריך קצת הפסקה


למה דווקא בתל אביב עיר ללא הפסקה טיפולי דיקור סיני יכולים לעזור לי ?

כי צריך קצת הפסקה, כאשר המח רץ לכל הכיוונים אנחנו לא חושבים כל כך בהיר ולעיתים יכולים למצוא את עצמינו תקועים במעגל שאינו נגמר, במערכות יחסים בעבודה, עם המשפחה או חברים, ולעיתים דיכאון וחרדה יכולים להגיע ולהישאר, אנחנו לעיתים יכולים לאבד כיוון, במיוחד בתל אביב, העיר בה הכל קורה. אז זהוא שבזמן שהכל קורה, אנחנו מקדישים מעט זמן להתכנס ולהרהר בבהירות במחשבותיינו, ובמה מתאים באמת עבורינו. במרכז לדיקור סיני תל אביב מטפלים במגוון נושאים בריאותיים ובאיזון הגוף והנפש הרבה מהמטופלים מדווחים לאחר טיפולי דיקור סיני על חידוש אנרגטי, על רעיונות חדשים שמגיעים בקבות הטיפול ורחושת רעננות, כמו לאחר חופשה של סופשבוע ארוך ונעים.


מדוע דווקא בתל אביב ? בתל אביב כולם הולכים מאד מהר, והאנשים לחוצים בדרך כלל, מכירים את זה שכאשר אתם שומעים מוסיקה לפעמים את נמשכים ומתחילים לרקוד ? זה בגלל שאנרגיית המוסיקה הדביקה אתכם, אותו דבר קורה עם האנרגייה של העיר, אנחנו הולכים למכולת ולא מבינים מדוע אנחנו ממהרים או לחוצים, ייתכן כי זה בגלל אנרגייית העיר והאנשים בא. דיקור סיני משאיר אותנו במרכז שלנו בידיעה כי אנחנו תמיד נמצאים וקיימים.


אני בקושי מפנה זמן לעצמי למה שווה להשקיע בדיקור סיני ? מכירים את מרוץ העכברים שרצים מאד מהר ולא יודעים בדיוק היכן היציאה, הדיקור הסיני יכול לגרום לכם עקב האיזון לחשוב בצורה בהירה, להבין דברים שקצת קשה להבין כאשר לחוצים ופועלים באוטומט ולנתב את הזמן והאנרגייה שלכם בצורה מיטבית, דיווחים על שיפור ביעילות העבודה, דווחו לאחר טיפולי דיקור סיני, חשיבה מחוץ לקופסא שפתחה פתח להזדמנויות חדשות , אפשרות להבין אייך לפתור נושאים בצורה שלא חשבו עלייה ואף חסכו זמן בשל כך.


ואם כבר טיפול מדוע דווקא דיקור סיני ? הרפואה הסינית היא רפואה עתיקה בת אלפי שנים ועתירת נסיון כי אם כבר טיפול לנפש או לגוף למה לא לשלבם יחדיו, בצורה מקצועית ואיכותית, מחטי הדיקור כמעט ואינן מורגשות ותחושת נעימה של זרימת אנרגיה מורגשת במרבית הטיפולים, הייתרונות שטמונים בטיפולי דיקור סיני יכולים להיות רבים, שינה שלווה יותר, הפחתת מתח נפשי, השריית שלווה ורוגע, ואפשרות לכוון את הגוף לאיזון בצורה טבעית כמו שכבר עושים מליוני אנשים ברחבי העולם. הרבה מטופלים מגיעים בשל נושא בריאותי מסויים ושמחים להמשיך להגיע לדיקור סיני פשוט כי זה מרגיש להם טוב, במיוחד בתל אביב לפרגן לעצמיכן בטיפול אחת לשבוע, שבועיים זאת אחת המתנות הגדולות שאתם יכולים להעניק לעצמיכם. צרו קשר, מינמום עשה לכם קצת טוב, מקסימום הכרתם מטפל שיכול להחזיר אתכם לאיזון בעיר הזו, וזה הרבה, פשוט כי זה מרגיש טוב


עודד גיאת- המרכז לדיקור סיני תל אביב


2 צפיות0 תגובות
מפת האתר
footerLogo.png