יש כאבים ? יש פיתרון. דיקור סיני.

הכאבים לא מרפים ולא רואים לזה סוף, דעו כי יש פיתרון והוא יותר פשוט משאתם חושבים. דיקור סיני. 
בתקופה האחרונה יותר ויותר אנשים חווים את יעילות טיפולי הדיקור הסיני בהורדת כאבים היכן שטיפולים קונבנציונלים ואחרים לא עוזרים. מעבר לכך לדיקור הסיני יתרונות נוספים שתורמים לבריאותכם.

מזה

איך הכאב נוצר ?

לעיתים ישנם תהליכים בגוף כמו דלקת פציעה או תהליך החלמה שגורמים לו להפריש חמרים דלקתיים לאיזורים שונים בגוף שמטרתם המרכזית הינה ריפוי אך יחד עם זאת הם מעוררים כאב. מרבית הכאים בגוף חולפים לאחר מספר ימים אבל ישנם כאבים שנשארים ואינם מרפים, אותם כאבים נקראים כאבים כרוניים. 16 אחוז מהאוכלוסיה בישראל סובלת מסוג מסויים של כאב כרוני שמשפיע על הגוף והנפש

כיצד דיקור סיני מטפל בכאבים ?

לעיתים בשל נפילה, מכה, תנועה לא נכונה, אורך חיים מתוח, מחלות או מצב בריאותי ממושך, יכולה להיווצר חסימה בזרימת האנרגייה (צ'י) באזור מסויים בגוף אשר מובילה לכאב. הטיפול בדיקור הסיני שואף לאזן את זרימת האנרגייה באזורים אלו ובכך משחרר ומפיג את הכאב.

שלא כמו משככי כאבים הנוטים לטפל בהתבטאות הכאב בלבד, הרפואה הסינית בעזרת דיקור סיני מתייחסת לאדם כמכלול ושואפת לאיזונו באופן המוביל להפסקת הכאב בצורה ניכרת ולאורך זמן.

מדענים בעזרת MRI בדקו ומצאו כי דיקור סיני עובד יחדיו עם מערכת העצבים באופן ישיר על המח כאשר הוא נכנס למעגלים חוזרים של כאב וחולי ועושה מעיין "ריסטרט" למח ובכך מאפשר לתהליך ההחלמה להתחיל. 

בנוסף דיקור סיני עוזר להפגת כאבים על ידי עירור ושחרור אנדרופינים בגוף ומרגיע את מערכת העצבים הסימפטטית, באופן המשרה שלווה ורוגע ומעצים את יכולת ההחלמה הטבעית של הגוף.

כיצד נראה הטיפול הראשון ?

בתחילת הטיפול הראשון מתבצע אבחון של כלל מערכות הגוף, מבט על הלשון ובדיקת דופק ולאחר מכן תנתן הערכה לגבי התכנית הטיפולית. במהלך הפגישה הראשונה מומלץ לשאול כל שאלה העולה בדעתכם על מנת להרגיש נוחות ובהירות לגבי משך התהליך הטיפולי ולאחר מכן יתבצע הטיפול.  בדרך כלל בין טיפול לשלושה טיפולים נצפה להטבה משמעותית.

למרכז לדיקור סיני קהילתי בתל אביב ידע ונסיון בטיפול בכלל סוגי הכאב.

למאמרים המורחבים:

אם אתם סובלים מכאבים חוזרים שמשבשים את איכות החיים ואין כל סימן להחלמה, יש דרך טבעית אחרת. אפשר לחזור להרגיש טוב ולהפסיק את כאב. המרכז לדיקור סיני תל אביב.