דיקור סיני לאלרגיה

 

למרכז דיקור סיני תל אביב מגיעים לטיפול אנשים אשר לא ראו כל שיפור לתסמיני האלרגיות ומעוניינים למצוא דרך טבעית, מוצלחת ויעילה לטיפול באלרגיה.
דיקור סיני הינו כלי המבוסס על עקרונות הרפואה הסינית ומזה אלפי שנים מטפל בהצלחה במגוון נושאים בריאותיים בינהם מגוון סוגי אלרגיות.

מה זה אלרגיות

אלרגיה הינה תגובת יתר של המערכת החיסונית לאלרגנים (חמרים) מהסביבה שבבסיסם אינם מזיקים לאדם. אלרגיות נפוצות הינם בין היתר: רגישות למזונות מסויימים, אטופיק דרמטיטיס, עקיצות של חרקים, אלרגייה נשימתית (אסטמה אלרגית).
אלרגייה יכולה להתבטא במגוון דרכים, כעניים אדומות ומגרדות, התעטשויות, שיעולים, אדמומיות וגרד בעור, קוצר נשימה ועוד..

 

אילו גורמים מעודדים אלרגיות ?

פעמים רבות אלרגיה הינה אלרגיה עונתית ובמקרים שונים יכולות להמשך לאורך השנה או בחשיפה לחמר (אלרגן) מסויים. הגורמים לאלרגיות יכולים להיות גנטים, הרגלי תזונה או שינה, מתח נפשי, חוסר פעילות גופנית, וחולשת המערכת החיסונית.

מהוא אלרגן ?

אלרגן הינו חמר חיצוני מהסביבה, אלרגנים הגורמים לאלרגייה יכולים להיות מגוונים ולכלול בין היתר מזונות מסוימים כמו בוטנים ואגוזים, רגישות לפריחה וצמחייה, קרדית האבק ( חייה מקרוסקופית החייה בסביבת אדם מאובקת) ועוד.

כיצד הרפואה המערבית מטפלת באלרגיות ?
הרפואה המערבית לרוב תמליץ להימנע מחשיפה לסביבה בה קיים האלרגן בצורה מניעתית. בשלב השני הרפואה המערבית תמליץ על שימוש באנטי היסטמינים אשר מטרתם שימוש לטווח הקצר, ואף לטיפול המשלוב עם סטרואידים. במרבית המקרים טיפולים מסוג זה הינם בשימוש תדיר לכל החיים ועלול לגרום לתופעות לוואי לאורך זמן.

טיפול באלרגיות בעזרת דיקור סיני

דיקור סיני עובר בצורה ממוקדת להורדת האלרגייה במצב ההתפרצות. בעזרת דיקור סיני נעודד את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף וחיזוק מערכת החיסון כדי להימנע ככל הניתן מהאלרגיות להופיע בעתיד. הטיפול בדיקור סיני מותאם עבור כל מטופל ומטופלת באופן אישי ובכך יתרונו, על כן מעבר להפסקת האלרגייה הינו מחזק ומאזן את הגוף והנפש. במקרים מסויימים שינויים קלים באורח החיים יכולים להשפיע על איכות הטיפול, במידת הצורך תתכן המלצה של פורמולת צמחי מרפא להעצמת איכות הטיפול.

אופן ההצלחה בטיפול בדיקור סיני לאלרגיות
במרבית המקרים בשלב ההתפרצות נראה הקלה משמעותית ומהירה כבר לאחר טיפול או שניים, על מנת להגיע לתוצאה ארוכת טווח לרוב נדרשים בין 6 ל 10 טיפולים.
דיקור סיני כטיפול טבעי באלרגיה הוכח ככלי יעיל המאפשר הקלה והפחתה משמעותית בתסמיני האלרגיה עד העלמתם וחזרה לשגרת החיים.

מפת האתר
footerLogo.png